Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SEN GİDERKEN BEN

YazarMesaj
mrdmidyat

mrdmidyat

SEN GİDERKEN BEN Empty
MesajKonu: SEN GİDERKEN BEN   SEN GİDERKEN BEN Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 4:38 am

SEN GİDERKEN BEN…

Sen giderken ben yüregim ellerimde,gözümde yaşlar seni seyredecegim.Taki karanligin içinde kaybolana kadar. Sonra yavaş yavaş yürümeye başlayacagım.Attıgımm her adım beni senden biraz daha uzaga götürecek..iki damla yaş akacak gözlerimden yüregime..Her damlada seni çagıracagım...

Nereye gittigimi bilmeden yürüyecegim saatlerce.Ölümü düşünecegim sonra.Her şeye son vermeyi. Ama aklıma "sen" geleceksin.. Cesaret edemeyecegim.. iki damla yaş akacak gözlerimden..Her damlada seni yaşayacagım.

Hiç bitmeyecek bu gece... Sabaha kadar resimlerine bakacagım.. iki damla yaş akacak gözlerimden.. Her damlada seni hatırlayacagım.Elim telefona gidecek.. Seni aramak isteyecegim.. Sana bagırmak,haykırmak isteyeceğim.. Ama belki korkudan belki istenmemenin verdigi üzüntüden arayamayacagım.. iki damla yaş
akacak gözlerimden..Her damlada seni duyacagım....

Güneş dogacak.. Kimin için acaba?? Benim için olmadıgı kesin. Kendimi yollara atacagım.. Kalabalıgın içine karışacagım. Tutunacak bir dal,sıgınacak bir liman arayacagım kendime. Aklıma "sen" geleceksin.. iki damla yaş akacak gözlerimden..Her damlada seni arayacagım..

Neden diye soracaklar.. Neden gitti?? Verecek
bir cevap bulamayacagım..Bildigim tüm kelimeler sanki senle beraber gitmiş gibi olacak.. iki damla yaş akacak gözlerimden. Her damlada seni görecegim.

işte senin istedigin oldu.. işte benim hayatımın özeti..
Her şeye ragmen ayrılmakta kararlıydın. Ama bende seni içimde yaşatmaya kararlıyım.. Bırakta hiç degilse seni istedigim gibi yaşayayım.
Son söyledigin söz elveda degil
SENİ SEVİYORUM olarak kalsın. Sen git ben gelmiyorum.
SENDEN KALANLARLA BURADA KALACAĞIM.
iki damla yaş akacak gözlerimden. Her damlada sana yeniden aşık olacagım

Kör karanlık bir kuyuda, görebilmek için savaşmaktır yaşamak...

"Yaşanmaz" dediğin anda dahi, nefesini tüketmektir yaşamak...

Her sabah gözlerini açtığında, doğan güneşin ışıklarını görmektir. "İşte yeni bir gün daha" diyebilmektir yaşamak...

Artık ne olup bittiğini çözemediğin şu dünyada, "karşıma artık çıkmaz" dediğin ama inatla çıkan her zorluğa, yine ve yeniden göğüs germektir yaşamak... Ne olursa olsun buna tekrar tekrar dayanmak şaşırtır ya insanı, anlayamazsın bazen nasıl katlandığını... Bir mucizedir aslında yaşamak...

Ne aşklar tüketirsin,
Ne yaşlar tüketirsin,
Ne insanlar tüketirsin ömründe...
Neler gelir geçer şu yaşam denilen ömür törpüsünde...

Kimleri feda edersin, kimleri kazanmaya çalışırsın... Yıkılırsın... Bir daha kalkarsın... Ağlarsın... Umutların biter ya da öyle zannedersin... Sonra birgün bakarsın bütün herşey geride kalmış. O gün ağladığın, şimdi unuttuğun olmuş!

"Nasıl olur?" dersin şaşkınlıkla, "ben ne zaman geldim şu an olduğum noktaya?"

Ahh yaşam...
Kiminin farkında olmadan yaşadığısın,
Kiminin sadece nefes alıp vermek sandığısın...

Söylesene bana...
Ben senle nasıl çıkayım başa(((8??)))) AH YAŞAM<>>>>>> ((((((AnTaR))))))
http://www.antardogu.tr.gg

SEN GİDERKEN BEN
1 sayfadaki 1 sayfası