Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aşk&Sevgi Sözleri!

YazarMesaj
KABUS
Admin
KABUS

Aşk&Sevgi Sözleri! Empty
MesajKonu: Aşk&Sevgi Sözleri!   Aşk&Sevgi Sözleri! Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 10:31 am

Dun cicekcinin onunden gecerken bir gul haykirarak bagirdi.Dunyanin en guzeli benim diyordu,ben onu aldim ama guzel oldugu icin degil,seni gorunce utansin diye !

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler Hepsi parlıyordu,hepsi gökteydi Ama ben seni güneşim seçtim Ve bir güneş için Binlerce yıldızdan vazgeçtim

Aşkın gözyaşları denize düştüğü zaman dalgalar sahile SENİ SEVİYORUM yazar.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı, Ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, İnanki bir tanem hergün yağmur yağardı....

Seni dağlara yazsam yağmurlar, Göklere yazsam bulutlar, Gözlerime yazsam göz yaşlarım siler. Seni kalbime yazdım artık kimse silemez..

Bir kez sevdiğini unutmaz bu yürek , Devran kiri isyan pası tutmaz bu yürek , Birgün bu muhabbetten eser kalmazsa , Ancak o zaman yaşamaz bu yürek ...

Hani sözler varya sözleri anlatır, Hani sözler varya gözleri ağlatır, Hani anlar varya değeri geç anlaşılır, Birde aşk varya seni bana anlatır.

Hep bir yıldız olmanı bekledim. Gün gelir kayıp bana ulaşırsın diye, Sonra vazgeçtim, Yıldız olursan ben ulaşamam diye...

Her martı bir deniz, Her rüya bir uyku, Her dağ bir duman Her nota bir şarkı bulur ama, Ben başka " sen " bulamam...

Bu gece bir yıldız tut, Ben bu yıldız kadar uzağında olsam bile, Sevgim heran yanıbaşında!..
https://rapistasyon.yetkin-forum.com
KABUS
Admin
KABUS

Aşk&Sevgi Sözleri! Empty
MesajKonu: Geri: Aşk&Sevgi Sözleri!   Aşk&Sevgi Sözleri! Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 10:31 am

Hangi ruh duydu seni benim kadar derinden, Hangi gönülde yandın böyle yangınla sen, Ya benim gözlerimdi seni bambaşka gören, Ya başkası bırakıpta geçmiş seni görmeden.

Bir pınarsın içilen ama hiç kanılmayan, Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, Özlenen sen. özleyen sen, özleten sen. Varken doyulmayansın. Yokken dayanılmayansın...

Sen herzaman nerede olursam olayım, Ne düşünürsem düşünüyüm her an kalbimdesin, Seni ne kadar sevdiğimi kelimeler ile anlatamam, Ama şunu bil SENİ SEVİYORUM !!!!!!

Ömrüme yetecek bir aşk ararken seni buldum. Şimdiyse aşkıma yetecek bir ömür arıyorum. Seni çok seviyorum...

Kimi ağaçlara kimi camlara yazar sevdasını, Bense ağaçlara yazmadım kurur diye, Camlara da yazmadım buğulanır diye, Seni kalbime yazdım sonsuza dek kalasın diye..

Sen , benim anılarla bitip giden, Rüyama hiç bir zaman ses vermeyen dogamsın. Utanırım , söyleyemem yaşadığım yalnızlığı , Kelimeler yetmiyor ki , bu mu sevda dedikleri.....

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de.. Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni Seviyorum ya, iste o en büyük gerçek...

Gül bahçesinde geçsede ömrüm Senin üstüne gül koklamam gülüm Gülü koklamak olsada ölüm Seni koklamaya değer be gülüm.

Seni uzaktan sevmeyi, bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, gözyaşlarımla gülmeyi Ve kavuşmak için sabretmeyi, Her şeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla...

Kuyruklu yıldızlar vardır; Yetmiş yılda bir yaklaşır dünyaya... İnsan ömrü boyunca ya bir defa görür ya hiç... Ben gördüm o da sensin Bitanem...
https://rapistasyon.yetkin-forum.com

Aşk&Sevgi Sözleri!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-